Filmowe szaleństwo na tekstyliach

Książki, filmy, kreskówki i bajki. Kto z nas nie ma ulubionych bohaterów i nie chciałby mieć jakiegoś gadżetu, koszulki czy kubka. Jeszcze parę lat temu można było sobie pomarzyć o licencjonowanych produktach. Teraz w domu możesz mieć replikę kostiumu prosto z ulubionego filmu, wycieraczkę a nawet lampę z ulubionym motywem. Za wszystko niestety trzeba będzie zapłacić i to niemało.

Kiedyś plakaty…

Kiedyś ulubionych bohaterów można było powiesić na ścianie. Zazwyczaj były to plakaty, które dołączano do młodzieżowych gazet. Nasze mamy jeszcze pamiętają ery wieszania kolorowych kartek wielkiego formatu na ścianach. Teraz stają się już obrazami. Plakaty z wybranych filmów potrafią osiągać wielkie rozmiary i kosztować majątek. Już nie przywiesimy go na ścianie za pomocą taśmy klejącej. Teraz wyląduje a antyramie. Jakieś kubki czy poduszki można było sprowadzić zza granicy.

teraz wszystko!

Kubki, koszulki, sukienki, ręczniki, poduszki, pościele, kostiumy, lalki, piżamy, biżuteria, buty, plecaki, torby, torebki, worki, wyposażenie wnętrz, portfele, dodatki do mieszania, od wycieraczek po deski sedesowe… no wszystko! Czego nie ma teraz w ofercie. Wszystko dostępne na polskich stronach. Ceny? Mniej lub bardziej przystępne. Oryginalne produkty potrafią kosztować od kilku do kilkuset złotych. Wszystko zależy od rodzaju gadżetu, który chcesz kupić.

Filmowe szaleństwo na tekstyliach

Najpopularniejsze produkty

Najczęściej mimo wszystko stawiamy na ubrania. Można zamówić gotowe, ze stron, które specjalizują się w dystrybucji tego rodzaju produktów. Ceny są zazwyczaj większe. Koszulka czy bluza z ulubionym bohaterem kosztuje w granicach kilkudziesięciu złotych.

Funko Pop

Vinylowe figurki stworzone na wzór postaci z filmów, bajek, kreskówek, seriali, aktorów, a nawet rodziny królewskiej! Duża głowa, mniejszy tułów i jednokolorowe oczy – takie właśnie są Popy. Figurki wiernie oddają swoich bohaterów. Koszt takiej to około 55-70 zł. Firma wypuszcza także limitowane edycje, powiększone postacie i pomniejszone w formie breloczka. Urocze figurki skradły serca milionów. W sklepach, głównie internetowych można dostać postacie na przykład z Gry o Tron, Harrego Pottera, Stranger Thinks, kultowych bajek Disneya, Fortnite, klauna Pennywise, Star Wars, a nawet Eda Sheerana i Królową Elżbietę razem z rodziną królewską.

Zeszyty i artykuły papiernicze

Zeszyty z motywami na okładce wciąż świętują swoją świetność. Do nich najczęściej dokupujemy długopisy, kolorowe flamastry. Planery, kalendarze i notesy z pewnością przydadzą się do zanotowania najważniejszych kwestii. Dla moli książkowych przydadzą się zakładki sygnowane ulubionymi postaciami. Zwykłe papierowe albo wykonane z tworzyw. Wybieraj do woli.

Po swojemu

Jeżeli tak się zdarzy, że bardzo chcesz coś mieć, a żaden sklep ma tego w asortymencie, możesz wykorzystać do tego kreatory tworzenia własnych kubków, koszulek, bluz czy innych gadżetów. Prosty sposób na niepełnienie marzenia o personalizowanym produkcie. Ulubiony cytat na koszulce, poduszka z wizerunkiem ulubionego aktora czy kubek ze kadrem z filmu? Sam stworzysz w kilka chwil. Bez czekania na zagraniczne przesyłki.

Filmowe szaleństwo na tekstyliach

Nieważne jaki gadżet chcesz mieć. W dwudziestym pierwszym wieku nie musisz się martwić o nierealność swojego marzenia. No chyba, że zażyczysz sobie spotkanie z aktorami albo prywatny odrzutowiec. To oczywiście też pewnie jest do realizowania, ale niesie za sobą wysokie koszta. Nic natomiast nie stoi na przeszkodzie byś stworzył gadżet sam. Satysfakcja większa i kontrola nad jakością również.