Galaktyka zabawy – kosmiczny koń na biegunach

Klasyczna zabawka w zupełnie nowej odsłonie – wielofunkcyjny kosmiczny koń na biegunach to zabawka nie tylko dla małych dzieci. Starszym przedszkolakom również zapewni wielogodzinne zajęcie. Ruchome elementy są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych, a jednocześnie zapewnią frajdę najmłodszemu członkowi rodziny!

Kosmiczny koń – przejedź się po Drodze Mlecznej

Bujany koń jest zabawką, która od pokoleń cieszy najmłodszych w każdej rodzinie. Drewniana konstrukcja jest niezwykle wytrzymaład – dlatego też, czerpiąc inspirację z natury, chcemy zapewnić Ci niezawodność produktu. Kosmiczny koń z pewnością długo zabawi w pokoju Twojego dziecka. Do wyboru masz dwa warianty kolorystyczne – słonecznie jasną sosnę i pochłaniającą niczym czarna dziura czerń hebanu. Nie martw się jednak o monotonię, w końcu kosmiczny koń to nie tylko drewno, ale przede wszystkim dekoracyjne zdobienia. Ręcznie wykonywane drobne i większe gwiazdy przywołają na myśl międzygalaktyczne podróże, z których Twoje dziecko powróci z pełnym bagażem fantastycznych doświadczeń!

Zanim jednak Twoja pociecha nauczy się chodzić, kosmiczny koń może Ci służyć jako bujaczek. Bujany koń składa się bowiem z dwóch części – podstawy i figury konia. Oddzielając je od siebie zyskasz bujaną podstawę, do której szybko i sprawnie domontujesz dodatkową część zestawu – bujaczek. Podstawa jest kompatybilna z wieloma rodzajami leżaczków – nie musisz kupować go w zestawie z naszym produktem, jeśli posiadasz już własny. Gdy dziecko zacznie podciągać się i chodzić, możesz śmiało na nowo dokręcić figurkę konia do podstawy i pozwolić maluchowi na długą zabawę z nowym przyjacielem.

Oprócz tego, że po naciśnięciu uszka kosmiczny koń wydaje odgłosy konia, z którymi dziecko ma okazje się zaznajomić – na przykład rżenie i galop, dziecko usłyszy również muzykę gwiazd. Dodatkowo do zestawu dołączone zostaną dwie maty – jedną imitującą naszą galaktykę – Drogę Mleczną, a drugą przedstawiającą nasz układ słoneczny. Rozkładając kółeczka konia na biegunach, możesz pozwolić dziecku na podróż pełną wyobraźni!

Kosmiczny koń

Kiedy dziecko rośnie…

Wraz z rozwojem dziecka kosmiczny koń może pełnić coraz więcej funkcji. Dołączone do niego maty pomogą Ci rozbudzić w najmłodszym naukową ciekawość – z łatwością pokażesz mu, gdzie znajduje się Słońce oraz nasza planeta Ziemia. Świat to nie wszystko – naucz swoje dziecko mierzyć wysoko.

Koń nie jest zwykłą zabawką na biegunach. Rozkręcając panel znajdujący się na brzuchu zabawki, znajdziesz w jego wnętrzu akcesoria do pielęgnacji konika – zabawkową szczotkę, marchewkę, itp. Kosmiczny koń rozwinie wyobraźnię Twojego dziecka i pozwoli mu przeistoczyć się w kosmicznego zdobywcę!

Dzięki uzyskanemu znakowi CE zabawka ta jest w pełni bezpieczna dla dzieci od 2 do nawet 8 lat. Po specjalistycznych testach uzyskaliśmy też Certyfikat Instytutu Matki i Dziecka i Certyfikat Państwowego Zakładu Higieny. Dzięki temu, że nasze zabawki powstają z poszanowaniem środowiska, jesteśmy dumni, umieszczając na nich również oznakowanie FSC. Ruchome elementy w zabawce może zamontować i zdemontować tylko osoba dorosła, więc nie musisz się martwić, że kosmiczny koń będzie zagrożeniem dla malucha.