„Słowik” zapewni komfort i bezpieczeństwo każdemu seniorowi

Jeśli szukasz Domu Seniora, w którym bliska Ci osoba otrzyma całodobową profesjonalną opiekę, wykwalifikowani specjaliści zatrudnieni w ośrodku „Słowik” z pewnością zapewnią seniorom komfortowe warunki do wypoczynku. Dzięki ich otwartości i ich gotowości do niesienia pomocy, każdy starszy człowiek poczuje się w Jedlinie Zdrój jak w domu. Rezydencja Senioralna zapewnia również wygodę w postaci odpowiednio wyposażonego pokoju i wpływa na dobre samopoczucie każdego seniora.

Poczucie bycia u siebie – zapewnij seniorowi komfort prywatności

Największy komfort to poczucie bycia u siebie – w Rezydencji Senioralnej „Słowik”, każdy senior otrzymuje indywidualnie dobrany do jego potrzeb pokój. Do dyspozycji są 33 pokoje, zarówno jedno, jak i dwuosobowe. Każdy z seniorów może zatem samodzielnie zdecydować o tym, czy woli spędzać czas w towarzystwie kompana, czy może woli samodzielnie wypoczywać. Oprócz strefy wypoczynkowej, każdy pokój posiada też strefę dzienną i nocną.

Komfort wypoczynku zapewnia też wyposażenie – w pokoju znajduje się telewizor oraz każdy senior ma możliwość podłączenia się do sieci internetowej. Oprócz funkcjonalnego wyposażenia, pomieszczenie prywatne wyposażono w udogodnienia dla niepełnosprawnych. Są one również rozmieszczone na terenie całego budynku, co podnosi poziom bezpieczeństwa podczas poruszania się po ośrodku.

By dodatkowo zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, Rezydencja Senioralna „Słowik” wprowadza innowacje, ułatwiające zadbanie o zdrowie podopiecznych. Jest to istotne zwłaszcza przez wzgląd na trwającą walkę z pandemią koronawirusa. Wszystkie pokoje są regularnie ozonowanie. Taka technika utrzymywania czystości w pokojach sprawia, że są one sterylnie czyste.

Pozwól seniorowi wypocząć na łonie natury

Pomoc wykwalifikowanych opiekunów i dobrze wyposażone pokoje to nie wszystko, co oferuje „Słowik” – Dom Seniora. Jedlina Zdrój, w której znajduje się ośrodek, to miejsce znajdujące się w malowniczej okolicy z oknami wychodzącymi na lasy i wzgórza. Urokliwe miasteczko uzdrowiskowe pełne jest widoków na góry i zielone tarasy. Jednymi z największych atutów Rezydencji Senioralnej „Słownik” są spokój i cisza. Warunki panujące w tym miejscu są idealne do wypoczynku. Wspomagają one naturalne wyciszenie organizmu. Otoczenie pełne lasów i gór dodatkowo wpływa na dobre samopoczucie.

W Rezydencji Senioralnej „Słowik” ceniona jest indywidualność każdego seniora, dlatego też zapewniamy im propozycje różnorodnych form zajęć, na które mogą uczęszczać. Przekłada się to na ich komfort wyboru i rozwój pasji. Dzięki wykwalifikowanej kadrze opiekuńczej senior może liczyć na podejście pełne troski i otwartości. Zakres opieki dostosowywany jest do potrzeb i stanu zdrowia podopiecznych, dzięki czemu mogą oni bez zmartwień wypoczywać i oddawać się swoim zainteresowaniom.